chayotes نمایش گلکسی افزاری سامسونگ

chayotes: نمایش گلکسی افزاری سامسونگ سامسونگ نمایشگر سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز وب‌گردی توقیف ۱۹ خودروی لوکس و گرانقیمت ، ۵۵ زن و مرد در پارتی شبانه دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بزرگ برپایی پارتی‌های شبانه در کرمان خبر داد و گفت: برخورد با اعضای باند مذکور در دستور کار خاص دادستانی قرار گرفت.

توقیف ۱۹ خودروی لوکس و گرانقیمت ، ۵۵ زن و مرد در پارتی شبانه دستگیر شدند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بزرگ برپایی پارتی های شبانه در کرمان خبر داد و گفت: در پی وصول گزارشاتی مبنی بر تشکیل باندی با سردستگی فردی معلوم الحال در امر برپایی مجالس لهو و لعب و ارتکاب معاصی برخورد با اعضای باند مذکور در دستور کار خاص دادستانی قرار گرفت.

عبارات مهم : دستگاه – کرمان
این مقام قضائی در تشریح شرح این خبر اظهارکرد: در پی رصد های انجام گرفته از سوی پلیس، شب گذشته مکان برپایی پارتی در یکی از منازل واقع در شهر کرمان مورد شناسایی قرار داده شد و با صدور حکم قضائی، پلیس ۵۵ زن و مرد حاضر در پارتی را که در حال مصرف مشروبات الکلی و رقص وپایکوبی به صورت مختلط بودند، دستگیر کرد.

دادستان کرمان با اعلام اینکه مکان برپایی جرم با حکم قضائی پلمب شده است هست، افزود: در این رابطه ۱۹ دستگاه خودروی لوکس و گرانقیمت و دو دستگاه موتورسیکلت سنگین و ۱۰ لیتر مشروبات الکلی و سایر وسایل جرم از متهمان کشف و توقیف گردیده هست.

سالاری تاکید کرد: استان کرمان سرزمین سرداران شهید و رزمندگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس است و دستگاه قضائی در این استان به عنوان چشمان بیدار مردم، این اجازه را به غرب زدگان و پیروان فرهنگ منحط غربی را نخواهد داد که با هنجارشکنی و افعال مجرمانه صورت دینی استان کرمان را خدشه دار سازند.

منبع:میزان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دستگاه | کرمان | پارتی | شبانه | پارتی شبانه | دستگیری | خودروی لوکس | کرمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz