chayotes نمایش گلکسی افزاری سامسونگ

chayotes: نمایش گلکسی افزاری سامسونگ سامسونگ نمایشگر سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز بیشتر بدانیم گوشی گلکسی اس 8 نیامده مسئله ساز شد!

گوشی گوشی تلفن همراه گلکسی اس 8 عرضه شده است ولی این گوشی قشنگ هنوز نیامده گویا مسئله ساز شده است است!

گوشی گلکسی اس 8 نیامده مسئله ساز شد!

گوشی گوشی تلفن همراه گلکسی اس 8 عرضه شده است ولی این گوشی قشنگ هنوز نیامده گویا مسئله ساز شده است است!

مشکل صفحه نمایش گلکسی اس 8

چند روز پیش بود که تعدادی از بازدیدکنندگان گوشی‌های گلکسی اس 8 اعلام کردند در بخشی از صفحه نمایش گوشی‌ آن‌ها یک سایه یا هاله قرمز رنگ دیده می‌شود که با بخش‌های دیگر صفحه نمایش از نظر رنگ همخوانی ندارد. سامسونگ نیز بلافاصله اعلام کرد که این مسئله سخت افزاری نیست و مربوط به بخش نرم افزار گوشی‌های گلکسی اس 8 می‌شود. ولی امروز تعدادی از خبرگزاری‌ها اعلام کردند این کمپانی قصد دارد به زودی جهت برطرف این مسئله یک به‌روز رسانی نرم افزاری را منتشر کند.

پس از گزارش تعدادی از بازدیدکنندگان مبنی بر مشاهده یک هاله قرمز رنگ بر روی بخشی از صفحه نمایش گوشی‌های گلکسی اس 8، سامسونگ اعلام کرد این مسئله نرم افزاری است و بازدیدکنندگان می‌توانند با عوض کردن در تنظیمات صفحه نمایش آن را حل کنند. ولی بعد از این ادعای سامسونگ، بازهم تعدادی از بازدیدکنندگان از باقی ماندن این مسئله حتی با تنظیم صفحه نمایش خبر دادند.

گوشی گلکسی اس 8 نیامده مسئله ساز شد!

اگرچه سامسونگ در بیانیه خود این هاله قرمز رنگ را با عنوان مسئله معرفی نکرد ولی امروز تعدادی از منابع خبری گزارش کردند که این کمپانی قصد دارد جهت برطرف این مسئله یک به‌روز رسانی نرم افزاری را منتشر نماید. این گزارش‌ها همچنین نشان می‌دهند که این به‌روز رسانی در اوایل هفته آینده میلادی در دسترس عموم بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

عبارات مهم : نمایش
سامسونگ اعلام کرده است که این به‌روز رسانی بخش تنظیمات و بهینه سازی صفحه نمایش را تکمیل می‌کند و همچنین طیف رنگ‌هایی که بازدیدکنندگان می‌توانند جهت نمایش بر روی نمایشگر گزینش کنند را هم گسترش می‌دهد. پیش از این از سوی تعدادی از منابع اعلام شده است بود که مسئله نمایش این هاله قرمز رنگ مربوط به عملکرد نامناسب تراشه‌ موجود در این گوشی‌های سامسونگ و همچنین مسئله جدی در پنل‌های AMOLED است.

سامسونگ در حال حاضر مشغول انتشار یک بسته به‌روز رسانی امنیتی جهت گوشی‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس هست. این بسته هم اکنون در دسترس تعدادی از بازدیدکنندگان این گوشی‌های هوشمند در قاره اروپا قرار گرفته هست. عرضه این پرچمدارهای سامسونگ قرار است از امروز در بسیاری از نقاط دنیا شروع شود.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: shahrsakhtafzar.com

واژه های کلیدی: نمایش | گلکسی | افزاری | سامسونگ | سامسونگ | نمایشگر | سرگرمی | چه خبر از کجا ؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz