chayotes نمایش گلکسی افزاری سامسونگ

chayotes: نمایش گلکسی افزاری سامسونگ سامسونگ نمایشگر سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری توضیحات بازیگر «شهرزاد» راجع به شایعه جدایی شهاب حسینی از سریال

به گزارش میزان، پرویز فلاحی پور گفت: در جایی خبر زده بودند که شهاب حسینی بنا به مشکلاتی که با حسن فتحی داشته از شهرزاد انصراف خواهد داد که من این قضیه را تک

توضیحات بازیگر «شهرزاد» راجع به شایعه جدایی شهاب حسینی از سریال

توضیحات بازیگر «شهرزاد» راجع به شایعه جدایی شهاب حسینی از سریال

عبارات مهم : جدایی

به گزارش میزان، پرویز فلاحی پور گفت: در جایی خبر زده بودند که شهاب حسینی بنا به مشکلاتی که با حسن فتحی داشته از شهرزاد انصراف خواهد داد که من این قضیه را تکذیب می کنم.

پرویز فلاحی پور بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص احتمال ساخت فصل چهارم سریال شهرزاد گفت: از همان ابتدا شهرزاد جهت سه فصل نوشته شده است بود و فیلمنامه همین سه فصل را در اختیار ما گذاشتند. صحبت هایی در بعضی رسانه مبنی بر ساخت فصل چهارم شهرزاد وجود دارد که من آن را تایید نمی کنم.

وی به همین جهت افزود: گروه شهرزاد در حال فیلمبرداری فصل سوم است و هیچ صحبتی با بازیگران در مورد فصل چهارم نشده هست. به عنوان مثال من که تا آخر فصل سوم حضور دارم همچنان از خبر انتشار یافته در مورد شهرزاد 4 بی خبرم.

بازیگر سریال شب دهم راجع به شایعه جدایی شهاب حسینی از پروژه شهرزاد تصریح کرد: در جایی خبر زده بودند که شهاب حسینی بنا به مشکلاتی که با حسن فتحی داشته از شهرزاد انصراف خواهد داد که من این قضیه را تکذیب می کنم. شهاب حسینی در کمال آرامش و با رابطه ای خوب با کارگردان به کار خود ادامه می دهد و همه این اخبار شایعه است.

فلاحی پور با اشاره وجود پیشنهادات بازی در آثاری تازه خاطرنشان کرد: پیشنهادی جهت بازی در سینما و تلویزیون داشته ام و فعلاً در حال بررسی متن و فیلمنامه این آثار هستم. به امید خدا اگر شرایط به خوبی پیش رود شاید در آنها به ایفای نقش بپردازم.

توضیحات بازیگر «شهرزاد» راجع به شایعه جدایی شهاب حسینی از سریال

واژه های کلیدی: جدایی | سریال | بازیگر | بازیگران | شهاب حسینی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz